Francuska

Lovren igrač utakmice na Velodromeu

20.12.2010.
u 10:59
Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren proglašen je igračem utakmice na gostovanju njegova Lyona kod Marseillea na Velodromeu (1:1)

U derbiju 18. kola francuskog prvenstva Lovren je u L'Equipeu dobio sedmicu te je bio najbolje ocijenjen igrač te utakmice. Lyonu je ovo bila 11. uzastopna utakmica bez poraza, a da su pobijedili, mogli su skočiti na prvo mjesto na ljestvici. Gosti su poveli golom Lopeza u 35. minuti, a izjednačio je Valbuena u 51. minuti.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?