Lokomotiva slavila golovima Uzunija i Karačića protiv Varaždina

Varaždin - Lokomotiva
21.02.2020.
u 20:45

U prvoj utakmici 23. kola Prve HNL Lokomotiva je kao gost svladala Varaždin s 2-0 (2-0).

Gosti iz Zagreba utakmicu su riješili već u prvom poluvremenu golovima Uzunija (7) i Karačića (38).

Prvi pogodak Uzuni je postigao odlično se snašavši u gužvi pred domaćim golom nakon udarca iz kuta, da bi pred kraj poluvremena lijepu akciju gostiju okrunio Karačić preciznim udarcem s 20-ak metara.

Peta Lokomotiva sada ima 37 bodova, jedan manje od trećeg Osijeka i četvrte Rijeke dok je Varaždin ostao posljednji s 15 bodova, koliko ima i pretposljednja Istra 1961.

Dinamo je vodeći s 53 boda, 12 više od drugog Hajduka.