Liverpool okrenuo protiv Swansea, Lovren odigrao čitavu utakmicu

Liverpool - Swansea
01.10.2016.
u 15:53
Swansea je poveo preko Fera (8), no Liverpool je u nastavku preokrenuo rezultat golovima Firmina (54) i Milnera (84-11m).

Nogometaši Liverpoola izbili su na drugo mjesto ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući 2:1 (0:1) pobjedi na gostovanju protiv Swansea Cityja u susretu 7. kola, a hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je čitavu utakmicu za redse.

Liverpool sada ima 16 bodova, dva manje uz utakmicu više od vodećeg Manchester Cityja, a dva više od Tottenhama i Evertona, dok je Swansea 17. s četiri boda.

Dundee - Celtic 0:1, Šimunović igrao

Hrvatski stoper Jozo Šimunović odigrao je svih 90 minuta za škotskog prvaka Celtic koji je u dvoboju 8. kola kao gost svladao Dundee sa 1:0 (0:0).

Jedini gol na utakmici postigao je kapetan "bhoysa" Craig Brown u 47. minuti.

Vodeći Celtic sada ima 19 bodova, pet više uz utakmicu manje od drugog Heartsa, dok je Dundee deveti sa šest bodova.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?