ENGLESKA LIGA

Liverpool i City upisali pobjede, ali svi pričaju o utakmici Swansea i Crystal Palacea!

Britain Soccer Football - Swansea City v Liverpool - Premier League - Liberty Stadium - 1/10/16 Liverpool manager Juergen Klopp celebrates with Dejan Lovren at the end of the match Reuters / Stefan Wermuth Livepic EDITORIAL USE ONLY.
Liverpool
Liverpool - Dejan Lovren
Liverpool
Liverpool
26.11.2016.
u 19:29
U 68. minuti Swansea je vodio 3:1, ali onda su gosti sa tri pogotka (Tomkins 75, Jack Cork 82-ag i Christian Benteke 84) napravili preokret poveli 4:3. No, uslijedio je još jedan obrat, Fernando Llorente je sa dva gola u sudačkoj nadoknadi (90+1, 90+3) donio pobjedu Swanseaju, koji je još uvijek u zoni ispadanja, ali više nije zadnji.

Vodeće momčadi Premier lige Liverpool i Manchester City upisali su pobjede u 13. kolu, no Chelsea ih opet može preteći na ljestvici ukoliko večeras svlada Tottenham.

Liverpool je dobio Sunderland sa 2:0, ali je pobjedu skupo platio, jer se u 34. minuti ozlijedio njihov najbolji igrač Philippe Coutinho. Zamijenio ga je Divock Origi koji je u 75. minuti zabio za 1:0, a pobjedu je u sudačkoj nadoknadi potvrdio James Milner (90+1) iz penala.

Hrvatski stoper Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za Liverpool, te se u 37. minuti mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj glavom zamalo bio neprecizan.

Manchester City je u gostima svladao Burnley sa 2:1, a dvostruki strijelac za City bio je Sergio Aguero (37, 60).

Ipak, najuzbudljivije je bilo na Liberty stadionu, gdje je Swansea sa dva gola u sudačkoj nadoknadi pobijedio Crystal Palace s 5:4. To je tek druga pobjeda Swanseaja, nakon što su u prvom kolu, sredinom kolovoza, dobili Burnley s 1:0.

U nedjelju Arsenal dočekuje Bournemouth, a Bilićev West Ham gostuje kod Manchester Uniteda.