Spas u nadoknadi

Liverpool i Chelsea remizirali, Suarez ugrizao Ivanovića!

21.04.2013.
u 19:46

U 34. kolu engleskog prvenstva Liverpool i Chelsea odigrali su 2:2, a posebno se istaknuo Luis Suarez. Urugvajac je skrivio jedanaesterac, zabio u sudačkoj nadoknadi za remi, ali i ugrizao Branislava Ivanovića!

Chelsea je u vodstvo doveo Oscar u 26. minuti, a s tim se rezultatom otišlo na odmor. Sturridgea je u 52. minuti izjednačio rezultat, a samo pet minuta poslije gosti su ponovno u vodstvu. Strijelac je bio Hazard nakon što je uspješno izveo jedanaesterac, kojeg je zbog igranja rukome skrivio Suarez.

Urugvajac je u 68. minuti ponovno bio u centru zbivanja, nakon jednog duela u šesnaestercu ugrizao je Branislava Ivanovića za ruku, nakon čega je pao i tražio jedanaesterac.

Da ne bi sve bilo tako crno, Suarez se pobrinuo u sedmoj minuti sudačke nadoknade kada je zabio za izjednačenje.