Ademi čeka rezultate

Krstanovića boli vrat i ne može trenirati

Foto: 'Jurica Galoic/PIXSELL'
Krstanovića boli vrat i ne može trenirati
12.03.2013.
u 10:34
Igračima je teško pao remi s Osijekom i prilično su utihnuli nakon niza od tri pobjede
Pogledaj originalni članak

Igrači su utihnuli nakon remija protiv Osijeka, sad će im biti teže igrati u Puli. Jer, dva neuspjeha u nizu u Maksimiru bi izazvala nemir

Ivan Krstanović sudario se s vratarom Osijeka Mikulićem i morao je s terena prije svršetka utakmice. Napadač plavih jučer je bio na pregledu magnetnom rezonancijom koji je pokazao da ništa nije slomljeno.

- Posljedica jakog udarca je istegnuće paravertebralne muskulature, Ivan osjeća jake bolove te sljedećih dana neće moći trenirati – ustvrdio je Dinamov liječnik dr. Ivica Smodek.

Veznjak Arijan Ademi dobio je snažan udarac u butni mišić, no rezultati njegovog pregleda još nisu stigli.

Igračima je teško pao remi s Osijekom i prilično su utihnuli nakon niza od tri pobjede. U klubu se pak ne uzbuđuju previše, ionako je plan pripremanje za Ligu prvaka pa ima i umora kod igrača. No, isto tako im je jasno da ne može biti slučajno što u tri utakmice Osijek nije pobijeđen.

Plave čeka gostovanje u Puli, domaćin se bori za život, malen je travnjak, još ako bude neravan – sve to neće im ići u prilog u želji da probiju Pamićev blok. I zato su sad jako ozbiljni, dva neuspjeha zaredom u Maksimiru bi mogla izazvati nervozu iako je bodovna prednost i remijem s Osijekom narasla.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

OB
-obrisani-
15:45 12.03.2013.

U klubu se pak ne uzbuđuju previše, ionako je plan pripremanje za Ligu prvaka pa ima i umora kod igrača. >>> Ako je to tocno ,iz kojeg razloga Jurcic nije dao priliku i ostalim mladim igracima.