Košarka

Križevci bolji od Međimurja u finalu

05.11.2009.
u 15:30
Međimurje je poraženo u finalnoj utakmici kupa "Krešimir Ćosić" za regiju sjever, u gostima kod Križevaca sa 83:77. Čakovčani odlično otvaraju susret te nakon prvih deset minuta vode sa 21:12.

Do poluvremena domaćini preokreću vodstvo i u posljednju četvrtinu ulaze s prednošću 66:50. Do kraja utakmice Međimurje tek smanjuje zaostatak. Najučinkovitiji Čakovčanin bio je Novak sa 23 koša.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?