INO NOGOMET

Klasnić zabio Evertonu, remi u derbiju Manchestera

10.11.2010.
u 23:47
Ivan Klasnić igrao je od 60. minute na gostovanju kod Evertona, te je golom u 78. minuti donio bod svom Boltonu (1:1).

U velikom manchesterskom ratu, kako su ga nazivali engleski mediji posljednjih dana, City i United odigrali su bez pogodaka. U razočaravajućoj utakmici bez puno prilika najvatrenije je bilo kada se branič Uniteda Rafael obračunao sa bivšim stanovnikom Old Trafforda Carlosom Tevezom. Nikola Kalinić igrao je do 51. minute u 2:1 pobjedi Blackburna kod Newcastlea.

U pobjedi Šahtara 1:0 nad Metalurgom u četvrtfinalu ukrajinskog kupa Eduardo je igrao od 60. minute, dok je Srna zbog poštede odgledao utakmicu s klupe. Ognjen Vukojević nije igrao u slavlju njegovog Dinama 3:1 kod Stala.

Nakon što su u prvoj utakmici osmine finala odigrali tek 0:0 protiv Murcie, Real Madrid u uzvratu na Santiago Bernabeu slavio je sa uvjerljivih 5:1. Barcelona je istim rezultatom slavila protiv trećeligaša Ceute (prva utakmica 2:0).

Engleska, 12. kolo: Manchester City - Manchester United 1:1, Aston Villa - Blackpool 3:2, Chelsea - Fulham 1:0, Newcastle - Blackburn 1:2, West Ham - WBA 2:2, Wigan - Liverpool 1:1, Wolverhampton - Arsenal 0:2, Everton - Bolton 1:1. Poredak: Chelsea 28, Manchester United 24, Arsenal 23, Man. City 21...

Italija, 11. kolo: Milan - Palermo 3:1, Roma - Fiorentina 3:2, Brescia - Juventus 1:1, Cagliari - Napoli 0:1, Catania - Udinese 1:0, Cesena - Lazio 1:0, Chievo - Bari 0:0, Genoa - Bologna 1:0, Lecce - Inter 1:1. Poredak: Milan 23, Lazio 22, Napoli 21, Inter 20 bodova...

Španjolska, 1. kolo kupa: Real - Murcia 5:1, Barcelona - Ceuta 3:1, Zaragoza - Betis 1:2, Almeria - Real Sociedad 2:1, Atletico Madrid - Universidad 1:1, Deportivo - Osasuna 2:1, Levante - Xerez 1:2, Sevilla - Real Union 6:1, Villarreal - Poli Ejido 2:0, Athletic Bilbao - Alcorcon 1:0.

Francuska, četvrtfinale kupa: Valenciennes - PSG 1:3, Montpellier - Lille 2:1, Marseille - Monaco 2:1.