DNIPRO IZBACIO Olympiakos

Kalinić zabio, utakmica Feyenoorda i Rome nakratko prekinuta zbog rasizma

26.02.2015.
u 23:31
Feyenoord je od 59. minute igrao s dva igrača manje, a utakmica je u prvom poluvremenu prekinuta na 10-ak minuta jer je netko s tribina bacio plastičnu bananu prema Gervinhu.

Dnipro je u uzvratnoj utakmici šesnaestine finala Europske lige odigrao 2:2 kod Olympiakosa i prošao dalje nakon 2:0 iz prve utakmice. U strijelce se upisao Nikola Kalinić u posljednjoj minuti utakmice.

Roma je na gostovanju kod Feyenoorda slavila 2:1 nakon 1:1 u Rimu. Pogodak za domaću momčad postigao je Manu (57.), dok su za goste strijelci bili Ljajić (45.) i Gervinho (60.). Feyenoord je od 59. minute igrao s dva igrača manje, a utakmica je u prvom poluvremenu prekinuta na 10-ak minuta jer je netko s tribina bacio plastičnu bananu prema Gervinhu.