DO KRAJA SEZONE

Juventus objavio tko će voditi momčad nakon što je Allegriju uručen otkaz

Foto: Daniele Mascolo/REUTERS
Juventus objavio tko će voditi momčad nakon što je Allegriju uručen otkaz
19.05.2024.
u 13:33
"Paolo je legenda Juventusa, prvenstveno na terenu, a na klupi netko tko je dugo bio nositelj DNK kluba", stoji u priopćenju kluba.
Pogledaj originalni članak

Paolo Montero će voditi Juventus iz Serie A do kraja sezone, objavio je talijanski klub u nedjelju nakon otkaza Massimilianu Allegriju.

Juventus je u petak smijenio svog bivšeg trenera Allegrija zbog njegovog ponašanja tijekom i nakon ovotjednog finala Coppa Italia u kojem je isključen.

Montero, koji trenira Juventusovu momčad do 19 godina, vodit će preostale dvije utakmice prve momčadi - u Bologni u ponedjeljak i protiv Monze kod kuće 26. svibnja.

Ovaj 52-godišnji Urugvajac osvojio je četiri naslova Serie A igrajući za Juventus kao branič od 1996. do 2005. godine.

"Paolo je legenda Juventusa, prvenstveno na terenu, a na klupi netko tko je dugo bio nositelj DNK kluba", stoji u priopćenju kluba.

 
besplatan koncert

FOTO Pogledajte tko je sve bio na proslavi Dana antifašističke borbe uz Let 3

Iz Grada Zagreba istaknuli su kako Dan antifašističke borbe, koji se obilježava 22. lipnja, podsjeća na početak organiziranog otpora fašizmu te na vrijednosti slobode, demokracije, solidarnosti i ljudskih prava. U sklopu ovogodišnjeg programa obilježavanja nastupio je jedan od najpoznatijih hrvatskih rock sastava, poznat po energičnim koncertima, društvenom angažmanu i osebujnom scenskom izričaju

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.