Junak Benko triput zabio, Alispahićeva bomba za sladokusce

27.07.2015.
u 20:50
Za Sarajevo je nastupio još jedan bivši Dinamovac - Tomislav Barbarić.

Sarajevo je uvjerljivo krenulo u obranu naslova prvaka BiH. U prvom kolu bordo momčad je kao domaćin u Travniku sa 6:1 savladala Drinu Zvornik, a junak je bio trostruki strijelac Leon Benko.

Iako je Đerić u 13. minuti doveo Drinu u vodstvo već do poluvremena Sarajevo je preokrenulo pogocima Benka i Mehmeda Alispahića. Posebno atraktivan bio je gol potonjeg, bivšeg veznjaka Šibenika, Dinama i Rijeke, nakon snažnog udarca iz daljine.

U nastavku Benko je zabio još dvaput, a pogađali su i Velkoski te Okić.

>>Guardiola hvali Benka: Dobar je, ali mora ići korak po korak

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?