Ola Lindgren

Izgubimo li od Poljske, gotovo je

Foto: 'Marko Lukunic/Vecernji list'
Izgubimo li od Poljske, gotovo je
20.01.2011.
u 10:01
Ola Lindgren, trener Švedske, nakon poraza od Argentine rekao je:
Pogledaj originalni članak

– Izgubimo li od Poljske, možemo se oprostiti od medalje, jer bez bodova u drugom krugu nemamo što tražiti u susretima s Danskom i Hrvatskom.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.