Vinogradar izbacio slaven B.

Kup: Henriquez sa 4 pogotka spasio Dinamo u Opatiji, Hajduk se mučio u Novigradu

Opatija - Dinamo
GOŠK - Rijeka
Vinogradar - Slaven Belupo
29.10.2014.
u 16:15
Branitelj naslova Rijeka rutinski je u Dubrovniku savladala GOŠK 3:0.

Malo je nedostajalo da Dinamo doživi blamažu u Opatiji u utakmici osmine finala Hrvatskog kupa (4:2)!

Domaći četvrtoligaš vodio je (1:0, Dunković, 25. – 11 m) sve do posljednje minute osnovnog dijela susreta. A u 85. minuti Pivarić je i dvaput s gol-linije spašavao Dinamova vrata. Ipak, prvak se spasio u 90. minuti nakon prekršaja na Vukojeviću u kaznenom prostoru, a jedanaesterac je realizirao Angelo Henriquez. Čileanac je bio prvo ime susreta jer je postigao sva četiri pogotka Dinama, od toga i tri u produžecima (90., 98., 101. i 114.) dok je uz Dunkovića strijelac za Opatijce bio Šuker iz slobodnog udarca (109.).

Dinamo je igrao u sastavu Ježina, Boras, Sigali, Šimunić, Pivarić, Vukojević, Goncalo, Andrijašević, Pjaca, Fernandes i Čop, a priliku su dobili i Wilson i Henriquez.

Nogometaši Hajduka teškom mukom izborili su četvrtfinale Hrvatskog kupa. Na gostovanju u istarskom Novigradu pobijedili su sa 3:2. Maloku je doveo Splićane u vodstvo, a izjednačio je Tatar. Maglica je u 38. ponovno doveo Hajduk u vodstvo, ali je Tatar još jednom izjednačio. U 73. minuti Maglica je zabio za pobjedu.

Branitelj naslova Rijeka nije imao problema u Dubrovniku, pobijedio je GOŠK sa 3:0, ali je zato velikih problema imao Slaven Belupo kojeg je niželigaš Vinogradar uvjerljivo svladao sa 3:0.

>>Čudesni Henriquez: 11 pogodaka i 3 asistencije u 12 nastupa za Dinamo!

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?