Dojam mnogih je kako je ugledni promotor Frank Warren napustio O2 Arenu s gorkim okusom u ustima. Veliki projekt Queensberryja usmjeren za Mosesa Itauma sinoć je ozbiljno uzdrman, a Hrgović je 'ukrao' ono za što su Warren i ostali iz organizacije vjerovali da će pripasti Britancu.
- Nevjerojatna borba...Dva hrabra ratnika u fantastičnoj borbi. Moses je započeo jako dobro, kontrolirao je meč prednjim direktom, ali nije bilo dovoljno. Razlika je nastala kada u posljednjih nekoliko rundi nije dovoljno koristio prednji direkt. Dok je koristio direkt, gurao je Filipa unatrag i osvajao je runde. Kasnije je samo pokušavao doći do nokauta i to je bio problem - govorio je Warren na konferenciji za medije, nezadovoljan raspletom tog meča.
Warrena se pitali i da se osvrne na Filipa, a tada je otovreno priznao da se nadao pobjedi Itaume.
- Odradio je dobar posao. Sad je s nama, držimo ga aktivnim. On je borac Queensberry Promotionsa, ali nećemo se lagati, htio sam da Moses pobijedi. On je s nama još otkako je bio klinac i ulagali smo novac u njega. Ali, Filip je zaslužio pobjedu. Učinio je državu i sebe ponosnim. Morat će braniti titulu protiv Franka Sancheza, osim ako ne ugovorimo nešto i možda ishodimo meč za ujedinjenje titula - rekao je Warren.
- Meč smo ugovorili i nije bio za titulu. Htjeli smo nekog tko bi odveo Itaumu u kasnije runde, a to se i dogodilo. Kakav je rezultat na sudačkim karticama uopće? Sam Filip je rekao da nije uzeo ni jednu rundu i tako je i bilo. Filipa Hrgovića tjerate da se kreće unaprijed prednjim direktom, ali kad prestanete koristiti prednji direkt, gubite kontrolu - zaključio je.