Primera

Getafe pobijedio Almeriju, Sammiru sat vremena

30.08.2014.
u 08:38

Nakon poraza u prvom kolu španjolske Primere, Getafe je u petak navečer ostvario i prvu ovosezonsku pobjedu. Na domaćem terenu bio je bolji od Almerije rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Vasquez u 29. minuti.

Utakmicu je započeo i povremeni hrvatski reprezentativac Sammir, koji se nije našao na posljednjem Kovačevom spisku, a teren je napustio u 63. minuti.

U drugom susretu Valencia je kod kuće pobijedila Malagu 3:0, a zabili su Paco, Parejo i Piatti.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?