DRUGI PUTA ĆE OPREZNIJE

FOTO Lijepa voditeljica zaletjela se s izjavom, za kaznu se morala slikati gola!

Fay Martinez
24.02.2021.
u 10:59

Fay Martinez, popularna kolumbijska radijska voditeljica koju na Instagramu prati oko 100 tisuća ljudi, ispunila je obećano i fotografirala se gola nakon što se prije nekoliko dana malo zaletjela s izjavom.

Naime, u najavi utakmice između Deportiva i Aguilasa, Martinez je obećala da će se fotografirati obnažena kada napadač kluba iz Calija Marco Perez zabije svoj prvi ovosezonski pogodak.

Perez te večeri nije uspio zatresti mrežu, ali je već tri dana kasnije u 36 minuta zabio dva komada za 2:1 pobjedu na gostovanju protiv Juniora.

Martinez se iz vruće kaše pokušala izvući tvrdnjom da je ponudila vrijedjela isključivo za utakmicu protiv Aguilasa, ali su je naposljetku uporni obožavatelji prisilili da ispuni danu riječ.