HOKEJ NA LEDU

Finska razbila SAD i uzela brončanu medalju

22.02.2014.
u 19:23
U utakmici za broncu hokejaškog turnira na ZOI-u u Sočiju Finska je razbila SAD 5:0 (0:0,2:0,3:0).

Nakon prve trećine golova nije bilo, a mreža se prvi put zatresla u 22. minuti kada su Finci poveli preko Selannea. Samo 11 sekundi kasnije već je bilo 2:0, a zabio je J. Jokinen.

U posljednjih 20 minuta Finci su zabili još tri gola preko Hietanena, Selannea i Maata te uzeli broncu.

U finalu će u nedjelju igrati Kanada i Švedska. Utakmica se igra od 13 sati.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?