SVE IZVJESNIJI ODLAZAK

Figo: Bit će života i pehara i nakon Mourinha

Foto: Reuters
Figo: Bit će života i pehara i nakon Mourinha
22.05.2010.
u 15:46
Izgleda kako su u milanskom Interu sve spremniji na odlazak dosadašnjeg im trenera Josea Mourinha. Finalna utakmica Lige prvaka mogla bi, tako, biti njegova posljednja na klupi tog kluba.
Pogledaj originalni članak

Po svim mogućim glasinama Mourinho je na pedalj do odlaska u madridski Real, makar još niti jedna od strana nije ništa službeno potvrdila.

- Njegova odluka je još uvijek u zraku. Čekamo kraj finalne utakmice Lige prvaka, sada je to ipak glavna preokupacija. No, moramo biti spremni na njegov mogući odlazak i spremni smo na to - rekao je direktor Intera, Mourinhov sunarodnjak Luis Figo, koji je još donedavno igrao u Interu, a prije toga je nosio baš dres madridskog Reala.

- Bit će iznimno teško nadomjestiti Mourinha ako ode, on je najbolji taktičar na svijetu. No, navijačima Intera moram poručiti da će biti života i nakon njega. Da ćemo osvajati naslove prvaka kako smo i u njegovo vrijeme. Međutim, ponavljam, konačne odluke još nema. Pričekat ćemo je još nekoliko dana - zaključio je Figo.

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.