Liga prvaka

Duvnjak predvodio HSV do pobjede nad Flensburgom

16.11.2013.
u 17:33
Brine forma Blaženka Lackovića koji je postigao samo jedna pogodak za domaće, dok je Davor Dominiković više nego dobro odigrao u obrani

Rukometaši Hamburga, branitelji naslova, ostvarili su u petu pobjedu u skupini D Lige prvaka pobijedivši Flensburg sa 32:27 (15:14).

U utakmici dvaju njemačkih klubova u početku su se bolje snašli gosti koji su poveli sa 5:2, a zaslužan za preokret bio je hrvatski reprezentativac Domagoj Duvnjak koji je završio utakmicu sa šest pogodaka.

U drugom poluvremenu raspucao se za domaće Španjolac Canellas (svih šest pogodaka u nastavku). Brine forma Blaženka Lackovića koji je postigao samo jedna pogodak za domaće, dok je Davor Dominiković više nego dobro odigrao u obrani domaćina.

Kod gostiju najefikasniji je bili Weinhold koji je postigao osam pogodaka, bez ijednog promašaja.