U utakmici 11. kola Prve HNL Osijek i Inter su igrali 1:1 (1:1). Osijek je poveo pogotkom Ejupija (25-11m), a izjednačio je Šarić (45).
Ovo je drugi remi Osijeka u nizu. Pred 2.500 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Gabrilo iz Splita.
U utakmici 11. kola Prve HNL Osijek i Inter su igrali 1:1 (1:1). Osijek je poveo pogotkom Ejupija (25-11m), a izjednačio je Šarić (45).
Ovo je drugi remi Osijeka u nizu. Pred 2.500 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Gabrilo iz Splita.
Osim što su zdrave, praktične su jer se mogu pripremiti unaprijed i čuvati u hladnjaku do posluživanja
Da, u pravu si jer se čini da se s Dinamom neće boriti već s Rijekom. Dinamu ostaje borba s vječnim rivalom... a prije toga s luzerima poput Juventusa i ostale sitne ribe... Btw, možda je Dinamo pustio i Rijeci, Lyonu, Juventusu... Daj Bože da potraje to (pro)puštanje Dinama!
Jel to jaki Osijek koji ce se borit sa Dinamom za prvaka? To je izjava bila trenera i uprave kad su dobili Dinamo. Malo se digli nakon pobjede a i pitanje jel Dinamo pustio Osijeku a sad evo drugi remi jakog Osijeka. Rekao sam proslo kolo Osijek ce bit 5 6.