Đoković izgubio prvi set pa pregazio Thiema

Đoković - Thiem
13.11.2016.
u 17:50
U drugom susretu ove skupine igrat će Kanađanin Miloš Raonić i Francuz Gael Monfils.

Srpski tenisač Novak Đoković pobjednički je krenuo u obranu naslova na ATP Mastersu u Londonu, on je u susretu 1. kola skupine Ivan Lendl svladao debitanta na ovom turniru, Austrijanca Dominica Thiema sa 6:7 (10), 6:0, 6:2.

Thiem je dobio prvi set nakon čak 69 minuta borbe iskoristivši sedmu set-loptu u tie-breaku, ali Đoković je projurio kroz preostala dva seta za samo 53 minute ispustivši samo dva gema.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?