Naslov prvaka

Dinamo zahvalio Milanu Bandiću, rumunjskom Cluju, Jugu i Rijeci

Foto: Sanjin Strukić/PIXSELL
Dinamo zahvalio Milanu Bandiću, rumunjskom Cluju, Jugu i Rijeci
06.05.2015.
u 19:36
"Danima nakon osvajanja desete uzastopne titule prvaka Hrvatske u Maksimirsku 128 ne prestaju dolaziti čestitke."
Pogledaj originalni članak

Nogometaši Dinama osvojili su još jedan naslov prvaka, deseti u nizu i proslavili ga, a na klupsku adresu stižu brojne čestitke, što su potvrdili i na službenoj stranici kluba.

"Danima nakon osvajanja desete uzastopne titule prvaka Hrvatske u Maksimirsku 128 ne prestaju dolaziti čestitke."

Od brojnih čestitara izdvojili su onu gradonačelnika Zagreba i počasnog predsjednika Dinama Milana Bandića, rivala iz HNK Rijeke, VK Juge i rumunjskog CFR Cluja.

"Još jednom zahvaljujemo svima na čestitkama te smo sretni i ponosni što smo novim naslovom razveselili naše navijače u Hrvatskoj i u svijetu."

>>UEFA otkrila deset razloga zašto je Dinamo stigao do 'decime'

>>Zoran Mamić: Čuo sam da me želi Austria Beč, ali Dinamo mi znači puno više

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 9

Avatar Titanov sin
Titanov sin
20:02 06.05.2015.

A sada idemo na novih deset titula prvaka .

DU
Deleted user
19:58 06.05.2015.

Volim te Dinamo. Samo Dinamo.

GM
Gusta magla
21:38 06.05.2015.

Kako je samo Delacu tesko pisati o 10 uzastopnih osvojenih prvenstva Dinama.