TURSKA LIGA

Dario Melnjak dobio priliku u drugom poluvremenu, ali njegov Rizesport je remizirao

03.04.2021.
u 18:21
Na čelu je Besiktas sa 64 boda, tri više uz utakmicu manje od drugog Galatasaraya.

Hrvatski nogometni reprezentativac Dario Melnjak odigrao je drugo poluvrijeme za Rizespor u domaćem 0:0 remiju protiv Fatih Karagumruka u susretu 32. kola turskog prvenstva.

Rizespor je s ovim bodom 13. sa 35 bodova, dok je Fatih Karagumruk osmi sa 45 bodova.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?