Modrić igrao 90 minuta

Čudesan preokret Reala! U 19 minuta nadoknadio dva gola zaostatka protiv Villarreala

Luka Modrić
Villarreal - Real Madrid
26.02.2017.
u 22:31
Junak preokreta bio je Alvaro Morata koji je u 83. minuti postavio konačan rezultat.

Real Madrid je nakon velikog preokreta slavio na gostovanju kod Villarreala sa 3:2 u 24. kolu španjolskog prvenstva. Svih pet pogodaka 'palo' je u drugom poluvremenu, a domaćin je do 64. minute vodio sa 2:0 (strijelci Trigueros 50' i Bakambu 56').

Kraljevski klub bio je 'na rubu ponora' jer je prije nekoliko dana pobijeđen kod Valencije (1:2) i drugi uzastopni poraz sigurno bi uzdrmao momčad Zinedinea Ziadena. Posebice i zbog toga što je Barcelona danas slavila u derbiju protiv Atletico Madrida (2:1) i opasno puše za vratom madridskom klubu.

Junak preokreta bio je Alvaro Morata koji je u 83. minuti postavio konačan rezultat. Prije njega za Real su pogađali Bale (64') i Ronaldo (74' - 11m).

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Zidaneov sastav dok je Mateo Kovačić ostao na klupi.

Madriđani su pobjedom zadržali vodeću poziciju na ljestvici (55 bodova) ispred Barcelone (54), a imaju i utakmicu manje.

>>Barcelona slomila Atletico: Messi spasio Katalonce, Raketi pripao hrvatski okršaj protiv Vrsaljka

>>Sudac ga kaznio: Ivan Perišić dobio jedan od najneobičnijih žutih kartona