Cristiano Ronaldo zabio prvi gol za Juventus, pa ga Mandžo zamijenio

Cristiano Ronaldo
12.08.2018.
u 20:09
Cristiano Ronaldo igrao je prvo poluvrijeme, a u nastavku ga je zamijenio naš Mario Mandžukić

U prijateljskoj utakmici na stadionu Villar Perosa u regiji Piemontu tradicionalno su igrale dvije Juventusove momčadi.

Dvoboj je privukao mnogo gledatelja jer su svi željeli vidjeti Cristiana Ronalda na djelu, bila je to njegova prva utakmica u dresu Stare dame.

Portugalskoj zvijezdi trebalo je samo osam minuta za svoj prvi pogodak u novom klubu. Bernardeschi je sjajno uposlio Cristiana Ronalda koji je izašao sam pred vratara Loriju i pospremio loptu u mrežu.

Na kraju je momčad Juventusa A pobijedila s 5:0, a strijelci su još bili Capellini (18. - autogol), Dybala (31. i 40.) i Marchisio (54.).

Cristiano Ronaldo igrao je prvo poluvrijeme, a u nastavku ga je zamijenio naš Mario Mandžukić. Dvoboj je završio u 72. minuti nakon što su Juventusovi navijači ušli u teren.