KINESKI NOGOMET

Ćirin Shangai i dalje vodeći u prvenstvu

Foto: Reuters
Ćirin Shangai i dalje vodeći u prvenstvu
30.05.2010.
u 18:00
Nogometaši Shanghai Shenhue, koje s klupe vodi hrvatski trener Miroslav "Ćiro" Blažević, novom su se pobjedom uvjerljivije odlijepili na vrhu ljestvice kineske Superlige.
Pogledaj originalni članak

Golom Kolumbijca Duviera Riascosa u 85. minuti šangajska je momčad pobijedila na svom travnjaku Changchun Yatai 1-0 u dvoboju 11. kola.

S pet bodova prednosti pred drugoplasiranim Liaoning Hongyunom Ćiro Blažević tako odlazi na odmor, s obzirom na to da se liga prekida zbog Svjetskog prvenstva do 14. srpnja.

Treće mjesto na ljestvici, sa šest bodova zaostatka i utakmicom manje u odnosu na Ćiru, drži varaždinski strateg Branko Ivanković. Njegov Shandong Luneng nije uspio pobijediti niti u trećoj utakmici zaredom. Ovaj je put remizirao (2-2) na vlastitom travnjaku s Henan Jianyeom.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 1

AL
almeida
00:26 31.05.2010.

Ako Ćiro osvoji kinesko prvenstvo, osigurava mjesto u kineskoj mitologiji.....i to zasluženo....svaka čast!