incident u svlačionici

Benko zabio za remi: Njega, Delača i suigrače napali navijači Sarajeva

17.04.2015.
u 22:42
Sarajevo na ljestvici zaostaje dva boda za vodećim Širokim Brijegom koji ima utakmicu manje.

Neodlučen ishod Sarajeva i Čelika (1:1) u prvoj utakmici 22. kola Premijer lige razljutio je domaće navijače, Horde zla, pa su izazvali nerede nakon susreta.

Navijači Sarajeva probili su se do svlačionice u kojoj su bili igrači njihova kluba te se sukobili s njima, javlja Dnevni avaz. U gužvi je navodno najgore prošao igrač Gojko Cimirot.

Inače, Leon Benko pogotkom u 19. minuti doveo je bordo momčad u vodstvo, a izjednačio je Simić u 59. minuti. Benku je to bio peti gol u Premijer ligi.

Dodajmo kako je za domaće nastupio i vratar Matej Delač.