MLS finale

Beckham osvojio Ameriku! Galaxy prvak

Foto: REUTERS
Beckham osvojio Ameriku! Galaxy prvak
21.11.2011.
u 09:53
U petoj sezoni u LA Galaxyju David Beckham konačno je osvojio naslov, njegov je klub u finalu sa 1:0 pobijedio Dynamo Houston.
Pogledaj originalni članak

Pobjedničku akciju započeo je baš Beckham, sjajno je dodao bivšem napadaču Tottenhama Keanu koji je uposlio Donovana, a kapetan Galaxyja smireno je loptu poslao u mrežu.

Ovo je vjerojatno bila posljednja Beckhamova utakmica u dresu LA Galaxyja.

– Bilo je i vrijeme za naslov. Sretan sam što se sav teški rad isplatio. Neovisno o tome hoću li ostati ili otići, mogu reći da sam proveo pet čudesnih godina u Galaxyju – rekao je 36-godišnji Englez kojeg je publika nakon utakmice nagradila skandiranjem "Hoćemo Beckhama".

Becksu je priznanje odao i strijelac Landon Donovan.

– Beckham je prošli tjedan ozlijedio zadnju ložu i igrao je praktički na jednoj nozi. Pravi je ratnik! – rekao je Donovan.

'RAZUMIJU SAMO SNAGU'

VIDEO Zelenski slavi veliki udar, Rusija povukla hitan potez: Na Krimu obustavljena prodaja goriva

Ukrajinski napad dronovima na Krim i rusku Krasnodarsku regiju ostavio je iza sebe mrtve, desetke ozlijeđenih i zapaljena naftna postrojenja. Dok ruske vlasti uvode hitne mjere i obustavljaju prodaju goriva građanima na Krimu, ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski poručuje da su pogođeni ključni vojni i energetski ciljevi te da je riječ o odgovoru na ruske napade na ukrajinske gradove.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.