Pobjede od 3:0

Barcelona i Real uvjerljivo slavili, Modrić igrao svih 90 minuta

14.04.2013.
u 23:23
Luka je u 17. minuti dobio žuti karton, a i sudjelovao je u akciji kod trećeg gola

Barcelona je u oslabljenom sastavu slavila na gostovanju kod Zaragoze 3:0. Trener Barcelone Tito Vilanova u ovoj utakmici nije koristio usluge Lionela Messija, Andresa Inieste, Jordija Albe i Sergija Busquetsa, dok su Gerrard Pique i Pedro ostali na klupi cijelu utakmicu. Ipak, i u takvom sastavu Katalonci su lako slavili. Thigo je postigao prvi pogodak na utakmici, dok je preostala dva zabio Tello.

I nogometaši Reala uvjerljivo su slavili u 31. kolu Primere. Na gostovanju na San Memesu pobijedili su Athletic Bilbao sa 3-0.  Cristiano Ronaldo odigrao je još jednu fantastičnu utakmicu, postigao je dva pogotka i ostvario jednu asistenciju. Uz Ronalda, strijelac za Real bio je Gonzalo Higuain.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za Real, a u 17. minuti dobio je žuti karton. Uz to, Luka je sudjelovao u akciji kod trećeg gola.