REMI U ITALIJI

Badelj igrao protiv Kalinića, utakmica završila bez golova

20.10.2020.
u 07:23
U vrlo lošoj utakmici jedinu priliku propustio je igrač Verone Favilli u 41. minuti.

U zadnjem dvoboju 5. kola Engleske lige Wolverhampton je slavio kod Leedsa s 1-0.

Wolvesi su do pobjede došli golom Raula Jiméneza u 70. minuti kada je njegov udarac odbio veznjak Leeds Uniteda Kalvin Phillips, a lopta prevarila vratara.

Wolves su šesti s 9 bodova, a Leeds 10. sa sedam.

Verona - Genoa 0-0

U utakmici 4. kola Serie A Verona i Genoa su odigrali bez golova 0-0.

Za domaćine je Nikola Kalinić igrao od 60. minute, a za goste Milan Badelj do 79. minute.

Vodi Milan s 12 bodova, Verona je sedma sa sedam bodova, a Genoa 11. s 4 boda.