Italija

Badelj i Kalinić odigrali po 90 minuta u remiju s Chievom

01.05.2016.
u 00:30
Juventus je osvojio naslov sa 85 bodova, 12 više od drugog Napolija i 14 od treće Rome.

Hrvatski nogometni reprezentativci Milan Badelj i Nikola Kailinić odigrali su po 90 minuta za Fiorentinu koja je u susretu 36. kola talijanskog prvenstva na gostovanju kod Chieva odigrala 0-0.

Peta Fiorentina sada ima 60 bodova, četiri manje od četvrtog Intera, a sedam više od šestog Milana, dok je Chievo osmi sa 49 bodova.

U ranije odigranoj utakmici u subotu Torino je kao gost svladao Udinese sa 5-1 (2-0), a mladi hrvatski napadač Stipe Perica je igrao za domaće od 62. minute, dok je Andrija Balić ostao na klupi Udinesea.

Torino je u sredini ljestvice, 10. sa 45 bodova, dok je Udinese 16. sa 38 bodova, tri više uz utakmicu više od 17. Carpija i šest više uz utakmicu više od 18. Palerma koji se nalazi u zoni ispadanja.

REZULTATI 36. KOLA,

Subota:

Udinese - Torino 1-5 (Felipe 47 / Jansson 12, Acquah 45, Martinez 50, 83, Belotti 56)

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?