Sjajno se prilagodio

Maglica pokrenuo renesansu Apollona, strijelac treći put zaredom

16.02.2016.
u 08:55
Klub iz Limassola napredovao je na četvrto mjesto sa sedam bodova zaostatka za vodećim APOEL-om.

Anton Maglica nakon odlaska iz Hajduka munjevitom brzinom prilagodio se na ciparski Apollon i već treću utakmicu zaredom bio je strijelac u tamošnjem prvenstvu. U posljednjem kolu njegov klub slavio je protiv Ermisa sa 2:1, a upravo je mladi napadač pogotkom u 16. minuti inicirao preokret.

Chris Dickson doveo je domaćine u vodstvo u petoj minuti, a onda se za izjednačenje pobrinuo Maglica zabivši glavom nakon odbijanca. Pobjedu Apollonu donio je Alex Da Silva s bijele točke već u 24. minuti.

Maglici je ovo bio peti nastup za novu momčad, a otkako je u početnoj postavi krenula je renesansa Apollona pa je klub iz Limassola napredovao na četvrto mjesto sa sedam bodova zaostatka za vodećim APOEL-om.