Političarka Ivana Kekin ovih je dana uživala na INmusic festivalu u Zagrebu, a sada je s pratiteljima podijelila niz fotografija koje dočaravaju opuštenu festivalsku atmosferu. U objavi je s ponosom istaknula kako je izdržala cijeli glazbeni maraton. - S vedrije strane, ultimativni test mladosti položen. Sva tri dana INmusica", napisala je, otkrivši da su ona i suprug, glazbenik Mile Kekin, guštali u nastupima poput onog energičnog britanskog benda IDLES. Ipak, najviše je pažnje privukla njezina šala na račun fotografskih vještina supruga. - Zamolila sam Mileta da me uslika na INmusicu - zadnja fotka je rezultat - pojasnila je uz portret na kojem se jedva vidi iz daljine. Duhovita razmjena nastavila se i u komentarima. Nakon što je jedna pratiteljica primijetila Miletov izraz lica na jednoj od slika, poručivši kako ga je "dobro imat na svojoj strani!", Ivana je spremno uzvratila: "Moj mali je opasan".
Objava je izazvala lavinu pozitivnih reakcija, a pratitelji su pohvalili njihovu neposrednost i "normalnost". Mnogima nije promaknuo ni Miletov odabir majice s natpisom "DIE PARTEI HAT IMMER RECHT" ("Partija je uvijek u pravu"), što je referenca na njemačku satiričnu stranku Die PARTEI. Cijeli uvid u njihovo festivalsko iskustvo pokazao je rijetku, ljudsku stranu političarke, podsjetivši da su i osobe na javnim funkcijama na kraju samo obični ljudi koji uživaju u glazbi i dobrom društvu.
Potpuno beznačajno!