PONOVNO LJUBI

FOTO Stela iz 'Ljubav je na selu' objavila prvu fotku s 10 godina starijim novim partnerom

Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: Instagram
Stela Pavičić
Foto: Instagram
Stela Pavičić
Foto: Instagram
Stela Pavičić
Foto: facebook
Foto: Instagram
Stela Pavičić
Foto: Instagram
Foto: Instagram
VL
Autor
Vecernji.hr
30.04.2025.
u 18:30
Stela Pavičić, koju pamtimo iz showa 'Ljubav je na selu', gdje se udala za farmera Tomislava Skejića, ponovno je sretna u ljubavi. Nakon kraha braka, srce joj je osvojio deset godina stariji muškarac.
Pogledaj originalni članak

Stela Pavičić (30), Varaždinka koja je tražila ljubav u 14. sezoni popularnog showa 'Ljubav je na selu', prošla je turbulentno razdoblje nakon što je njezin brak s Tomislavom Skejićem potrajao tek nekoliko mjeseci. Njihova veza, koja je započela u showu i trajala četiri godine, okončana je prošle godine, a Stela je kao glavni razlog navela Tomislavovu pretjeranu bliskost sa sestrom, koja se, prema njezinim riječima, miješala u njihov odnos i manipulirala Tomislavom. Ispričala je kako im je sestra pokvarila ljetovanje u Poreču stalnim pozivima te inzistirala da ide s njima na romantično putovanje za Novu godinu, koje je Stela rezervirala samo za njih dvoje.

Nakon bračnog razočaranja, Stela nije dugo samovala. Nedavno je za RTL.hr otkrila da u njezinom životu postoji nova osoba. - U kontaktu sam s jednim momkom od 40 godina pa će se pokazati kakav je. Mislim da se ipak muškarac mora boriti za ženu i vratiti joj vjeru u ljubav - izjavila je tada, dajući naslutiti da je oprezna, ali i puna nade. Čini se da se odnos razvija u dobrom smjeru jer je Stela nedavno na društvenim mrežama podijelila detalje romantičnog izlaska.

Objavila je fotografije s misterioznim muškarcem, pretpostavlja se upravo 40-godišnjakom kojeg je spomenula, s kojim je uživala u filmskoj večeri. - Predivna večer i pravi date nakon dužeg vremena. Gledali smo ovaj predobar film i naša ocjena je 10/10, tko nije neka obavezno pogleda - napisala je Stela uz fotografije na kojima je lice svog pratitelja prekrila emotikonima srca. Objasnila je i zašto: - E sad, zašto srca na fotografijama? Zato jer cijenim njegovu privatnost. Pusa -poručila je Varaždinka.

Ova objava jasno pokazuje da Stela ponovno uživa u ljubavi i pažnji, čuvajući identitet svog novog partnera daleko od očiju javnosti, barem zasad. Nakon teškog iskustva s bivšim suprugom i njegovom obitelji, čini se da je pronašla nekoga tko joj pruža osjećaj sigurnosti i poštovanja, vraćajući joj poljuljanu vjeru u ljubavne odnose.

Podsjetimo, Stela se krajem prošle godine javila na društvenim mrežama, a tada je otkrila kako se družila sa svojom majkom koju nismo imali prilike vidjeti. Njezina majka proslavila je 55. rođendan, a Stela je podijelila snimke i fotografije s proslave. "Sretan rođendan mojoj dragoj mami", poručila je uz fotografije i videa. Na snimkama koje je podijelila može se primijetiti koliko si nalikuju.

Foto: Instagram
Foto: Instagram
Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: Instagram
Stela Pavičić
Foto: Instagram
Stela Pavičić
Foto: RTL/Screenshot
Foto: RTL/Screenshot
Foto: Instagram
Stela Pavičić
Foto: Instagram
Stela Pavičić
Foto: facebook
Foto: Instagram
Stela Pavičić

VIDEO: Matija Cvek: 'Ni za 20 tisuća eura ne bih zapjevao u predizbornim kampanjama naših političara'

Video

Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.