Mirta Šurjak, HRT-ova novinarka i godinama jedno od najzapaženijih lica u domaćem televizijskom eteru, na svojim je društvenim mrežama otkrila da je ovih dana proslavila 38. rođendan. Atraktivna Splićanka ovaj važan dan obilježila je sa svojim najbližima, a čestitke se samo nižu na njezinim društvenim mrežama.
Podsjetimo, Mirta je završila jezičnu gimnaziju nakon koje je diplomirala pravo na Pravnom fakultetu u Splitu, a njezinu strast prema novinarstvu prvi je uočio Siniša Svilan koji je poziva u Glamour Caffe i tako počinje njezin novinarski put.
HRT-ovu novinarku kroz godine obilježila su prenošenja sinjske Alke, ali i ljubav prema splitskom Hajduku koju ističe u svakoj mogućoj prilici. Iz veze s bivšim nogometašem Giovannijem Rossom je dobila kćerkicu Chiaru.
Jednom prilikom otvoreno je pričala i o temi estetskih zahvata i odlučila odgovoriti svima koji joj govore da je "plastična". Tom prilikom Mirta je rekla kako je samo operirala nos, a u nastavku pogledajte kako se mijenjala od početka karijere do danas.