Stanija Dobrojević, 41-godišnja starleta dobro poznata javnosti u Srbiji, godinama je prisutna na medijskoj sceni zahvaljujući sudjelovanju u brojnim reality emisijama. Posebnu pažnju privukla je svojim nedavnim ulaskom u kontroverzni show Zadruga.
Naime, u trenutku kada je njezin tadašnji partner Asmin ušao u show, njihova je veza još trajala. Ubrzo nakon toga javno je prekinuo odnos sa Stanijom. Nekoliko mjeseci poslije i ona se priključila istom realityju, koji traje čak deset mjeseci. Situacija se dodatno zakomplicirala kada je Asmin, nakon njezina ulaska na imanje, započeo vezu s njezinom prijateljicom, također starletom Majom Marinković, što je na kraju dovelo do njihova sukoba.
Tijekom boravka u showu, Stanija je fizički napala sudionika Uroša Stanića nakon međusobnih provokacija. Zbog tog incidenta našla se na meti javnih kritika i osuda. Iako produkcija emisije ističe politiku nulte tolerancije prema nasilju, Stanija je i dalje dio programa te, unatoč incidentu, zasad nije snosila sankcije.