Prepunu splitsku Rivu Doris Dragović osvojila je emocijom, bezvremenskim hitovima i stylingom koji se savršeno uklopio u ozračje velike gradske fešte. Za nastup u povodu Sudamje glazbenica je odabrala upečatljivo crveno odijelo te, očekivano, privukla brojne poglede. Nakon kišnog dana večer se pretvorila u pravu dalmatinsku feštu pod otvorenim nebom, a publika je uglas pjevala najveće hitove jedne od najvoljenijih domaćih pjevačica.
Koncert je otvorila pjesmom "Marija Magdalena", nakon čega se okupljenima obratila emotivnim riječima.
"Nek’ nam sveti Duje isprosi blagoslov. Za sve nas, za cili grad, za sve naše obitelji. Evo, za početak, isprosija nam je vrime bez kiše. Hvala mu na tome, hvala Bogu što se možemo večeras družit i hvala vama što ste odabrali nas za ovu večer", poručila je Doris s pozornice.