Kupovina

Najpopularnije vrijeme za kupnju na internetu je srijeda u 16 sati

Foto: AFP/PIXSELL
Najpopularnije vrijeme za kupnju na internetu je srijeda u 16 sati
25.08.2010.
u 16:00
Zaposlenici priznaju da kupnji na internetu pribjegavaju da bi bar malo izbjegli stres na poslu i odagnali umor.
Pogledaj originalni članak

Šefovi koji su zabrinuti jer njihovi zaposlenici previše vremena provode na internetu trebali bi ih provjeravati u srijedu nakon ručka. Naime, u srijedu oko 16 sati zaposlenici će najčešće ostaviti posao sa strane i koncentrirati se na malu terapiju kupnje na internetu. Utvrđeno je da je internetska kupnja za 75 posto veća srijedom u 16 sati nego što je to drugih radnih dana i sati. Zaposlenici priznaju da kupnji na internetu pribjegavaju da bi bar malo izbjegli stres na poslu i odagnali umor. Poslijepodnevni sati su i inače popularniji za kupnju nego što je to prijepodne.

Popularno vrijeme za kupnju na internetu je i nedjeljna noć, u kojoj je kupnja za 27 posto veća nego u subotnju noć, kada trgovci bilježe najmanju prodaju.

Istraživanje je provela internetska stranica InvisibleHand.

NAGLASAK NA ODRŽIVOSTI

FOTO Ovako izgleda novi stadion Dinama i hrvatske reprezentacije, imat će najviše standarde

Poseban naglasak stavljen je na održivost, pa će stadion imati solarnu elektranu, sustav za prikupljanje kišnice i modernu LED rasvjetu. Projektom se urbanistički obnavlja i cijela četvrt jer će se uz stadion urediti novi gradski trg površine 6300 četvornih metara sa 150 novih stabala te parkiralište s više od četiri stotine mjesta, dostupno građanima kada nema utakmica.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.