od utorka

Cijene goriva ponovo padaju, ali ostaju iznad 10 kuna po litri

Foto: 'Filip Brala/PIXSELL'
Cijene goriva ponovo padaju, ali ostaju iznad 10 kuna po litri
25.05.2012.
u 21:58
Ovogodišnje treće po redu pojeftinjenje goriva olakšat će trenutnu financijsku situcaju većini građana koji se bore s novim valovima poskupljenja cijena plina, cestarina, struje, ali i povećanjem PDV-a.
Pogledaj originalni članak

Hrvatski građani izdvajat će od utorka za litru benzina 22 lipe manje dok će dizeli pojeftiniti od 13 do 16 lipa, saznaje Nova TV. Jeftinija cijena najprododavanijeg eurodizela 95 iznosit će 10 kuna i 45 lipa.

Ovogodišnje treće po redu pojeftinjenje goriva olakšat će trenutnu financijsku situaciju većini građana koji se bore s valovima poskupljenja cijena plina, cestarina i struje, ali i povećanjem PDV-a. Unatoč novom opadanju cijena na benzinskim crpkama, njihova razina i dalje ostaje iznad granice od 10 kuna koliko je litra benzina koštala početkom godine.

Više pročitajte ovdje.

'RAZUMIJU SAMO SNAGU'

VIDEO Zelenski slavi veliki udar, Rusija povukla hitan potez: Na Krimu obustavljena prodaja goriva

Ukrajinski napad dronovima na Krim i rusku Krasnodarsku regiju ostavio je iza sebe mrtve, desetke ozlijeđenih i zapaljena naftna postrojenja. Dok ruske vlasti uvode hitne mjere i obustavljaju prodaju goriva građanima na Krimu, ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski poručuje da su pogođeni ključni vojni i energetski ciljevi te da je riječ o odgovoru na ruske napade na ukrajinske gradove.

Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 5

IV
ivicas
23:06 25.05.2012.

nastavlj se placka pod pokroviteljst om drzave cak se jos i hvale da je manja za koju lipu

BI
biser1919
09:55 26.05.2012.

tko se od političara pohvalio?

Avatar rajon rondo
rajon rondo
15:32 26.05.2012.

tocio sam benzin u las vegasu, litra je oko 5 kn. zivjela ina !!!!!