• OBJAVA: 30.01.2010 / 11:14
  • PRIKAZA: 3176

Lijepe trepavice

Maskara bi uskoro mogla nestati iz kozmetičkih torbica

Britanske bolnice traže žene nezadovoljne svojim trepavicama kako bi testirale novi lijek za rast kose, a koji bi mogao produžiti i trepavice

Povećaj Maskara bi uskoro mogla nestati iz kozmetičkih torbica
Foto: Oriflame

Britanske bolnice traže žene nezadovoljne svojim trepavicama kako bi testirale novi lijek za rast kose, a koji bi mogao produžiti i trepavice. Znanstvenici vjeruju da bi ovaj lijek značio i kraj maskara, ali i umjetnih trepavica. Žene koje će pristati, dobit će tretman vrijedan sto funti, a trajat će šest mjeseci.

Tekući lijek nanosi se na trepavice četkom, a nalazi se u bočici poput obične maskare. Liječnici u šest bolnica ovim testom žele doznati kako brzo lijek zvan Latisse počinje djelovati i koliko dugo traju rezultati. Isto tako, lijek bi se mogao koristiti i kod pacijenata koji boluju od raka i pri tome su izgubili kosu.

– Maskara bi uskoro mogla nestati iz ženskih kozmetičkih torbica. Ovaj lijek koristio se za liječenje glaukoma niz godina. Jedan od sporednih efekta je bio i taj što su pacijentu rasle dulje i deblje trepavice – rekao je konzultant Parwez Hossain iz Southampton General Hospital.

Ocijeni:
  • Trenutno 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ovaj članak još nije komentiran.

Aktualno

Biznis

Sportal

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. pamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja