• OBJAVA: 26.11.2010 / 16:30
  • PRIKAZA: 7432

U Cortini d' Ampezo apartman Barbie

Barbika, pa barem za jedan vikend!

Sve je ružičasto - od namještaja, posteljine, ručnika do skulptura pudlica i pjenušca

Povećaj Barbika, pa barem za jedan vikend!
Foto: Reuters

Priznajte, barbika, njezin savršen stas, kosa, velike plave oči, savršena kuća, kabriolet, divan partner, prekrasna garderoba i bezbroj cipela u šarenim bojama još uvijek čuči u vama, a želja da na trenutak živite kao ona u prekrasnoj kući, spavate u ružičastoj sobi u krevetu s ružičastim baldahinom ostala je neispunjena želja. E, pa prilika da je ostvarite ipak postoji. Početkom prosinca luksuzni Grand Hotel Savoy u talijanskoj Cortini d’Ampezzo otvara vrata apartmana uređenog u barbikinu stilu.

U suradnji s Mattelom, proizvođačem poznate lutke, najluksuzniji hotel u Cortini uredio je ružičasti apartman i nazvao ga “Suite Barbie”. Ovo nije prvi takav apartman jer se slavna lutkica slavi i u Plazi Athénée hotelu u Parizu, hotelu Husa Princesa u Barceloni i u Palm Resortu u Las Vegasu. Ne treba posebno naglašavati da je u barbikinu apartmanu sve ružičasto, od namještaja do ručnika, na jastucima i ručnicima izvezeni su njezini inicijali, a čak je i ogrtač za kupanje - ružičast. Pored kamina su dvije skulpturice ružičastih pudlica, a okviri za ogledala složeni su od barbika. Hotel u zanimljivoj ponudi u svojem apartmanu nudi ružičasti šampanjac i muffine, ali ne spominje Kena!  No, to je manje važno s obzirom na to da su u apartmanu tri spavaonice s velikim krevetima, kamin, jacuzzi... Vikend u ovom apartmanu u Vegasu stoji 4000 dolara.  

Za svoj najnoviji apartman barbika je "odabrala" hotele u mondenom zimovalištu u Dolomitima. Ipak je riječ curi iz visokog društva koja odsjeda samo u hotelima s - pet zvjezdica!

Ocijeni:
  • Trenutno 1.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(2)
Ovaj članak još nije komentiran.

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja