• OBJAVA: 10.02.2012 / 12:52
  • PRIKAZA: 2126

Velika poslovna ambicija za punjenje prazne blagajne

Holding otvorio putničku agenciju, očekuju 75 tisuća korisnika

Među prvim aranžmanima koje će nuditi agencija bit će putovanja na Europsko nogometno prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini te organizirana ljetovanja za djecu od 7 do 18 godina

Povećaj Holding otvorio putničku agenciju, očekuju 75 tisuća korisnika
Foto: Goran Kovačić/Pixsell

Puni optimizma najavljujući kako je riječ o pokušaju da se na tržištu izbore za svoj dio kolača, predstavnici Zagrebačkog holdinga pustili su danas u rad svoju putničku agenciju poručujući da je to mali korak za ovu gradsku megatvrtku, ali veliki za podružnicu Vladimir Nazor koja se već pola stoljeća bavi organiziranim ljetovanjem djece i mladih s područja Zagreba te iz socijalno ugroženih obitelji.

Na prozivke zagrebačkog HSS-a da bi se Holding trebao baviti komunalnom djelatnošću, a ne svaštarenjem, među koje spada i danas otvorena putnička agencija, glasnogovornik Holdinga Dušan Viro poručuje da je neozbiljno iznositi takve ocjene te prozivati podružnicu koja se isključivo bavi turističkom djelatnošću zbog otvaranja vlastite putničke agencije.

A optimizam kojim su prštali na otvorenju oslikavaju i brojkama koje si priželjkuju u prvog godini poslovanja – 250 tisuća noćenja, 75 tisuća korisnika te 30 milijuna kuna prihoda.

Srđan Vlaović, voditelj podružnice Vladimir Nazor, podsjetio je na vlastite turističke kapacitete koje ova Holdingova tvrtka ima na moru (Savudrija, Duga uvala, Crikvenica, Veli Lošinj, Punat, Skradin), ali i na kontinentu – u Zagrebu te u Sloveniji, zbog čega imaju i prednost nad ostalim agencijama iste poslovne aktivnosti. Priznaje da ne očekuju profit preko noći, ali ako se zadrže na planovima, ima i prostora za optimizam, poručio je na otvorenju.

Među prvim aranžmanima koje će nuditi agencija bit će putovanja na Europsko nogometno prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini te organizirana ljetovanja za djecu od 7 do 18 godina, koji su i ciljana korisnička skupina ove nove Holdingove poslovne inicijative.

Voditeljica novootvorene putničke agencije u Petrinjskoj ulici je Irena Kraljević, uz još pet mladih djelatnika koji nisu novozaposleni, nego su preraspoređeni s drugih poslova unutar Vladimira Nazora.

Ocijeni:
  • Trenutno 1.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(4)
4
+ -
10.02.2012. u 14:59h bdrago je napisao/la:
Tu agenciju gase i otvaraju kako se mijenjaju direktori. Jedan uređuje i otvara a drugi nakon godunu dvije zatvara. Nove ljude ukrcavaju bez natječaja. Plaće 10 000 neto i više.
Prijavi komentar
4
+ -
10.02.2012. u 14:31h Dudek je napisao/la:
Holding nije sposoban ni da vodi statistiku u samom Zgrebu. Tje samo pranje novca gje bih zaposlili kumovi i kupovali službena auta koja troše 20 litara dizela na sto kilometara.Tu je problem.
Prijavi komentar
6
+ -
10.02.2012. u 14:14h chemica je napisao/la:
Očekivali su 200 milijuna kuna ušteda samim osnivanjem Holdinga pa im dobit ni najbolje godine nije prešla 60 milijuna. Kada nestručni i podobni nešto obećavaju...Ma možemo biti sigurni da će završiti potopom. Naravno, bedaci će i opet sve platiti. Želim sreću ljudima koji su pokrenuli ovaj posao i uistinu bih volio da su zapuhali novi vjetrovi i da će ova priča imati sretan kraj. Eto, da baš ne završi u negativi.
Prijavi komentar
7
+ -
10.02.2012. u 13:35h luksa je napisao/la:
Trebali bi si uzet i Generalturist.
Prijavi komentar

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja