navigacija Zagreb 155

Vijesti na karti

  • Zabrana prometa i parkiranja

  • I Zid boli bit će utkan u prvi Spomenik domovini

  • Rupa na Slavonskoj

  • Od ljeta uređenje Parka Ribnjak, samo prva faza

  • Ubojstva u Zagrebu u 2015.

  • Rotor na Rebru

Zabrana prometa i parkiranja
Povodom dolaska predsjednika Republike Turske u službeni posjet Hrvatskoj u utorak i srijedu, 26. i 27. travnja na području grada Zagreba primjenjivat će se posebna regulacija prometa.
  • Prikaži sve

Bilo grada 28. travnja
  • Ispraćaji
  • Rođeni
  • HEP
  • Radar

Ispraćaji

Mirogoj: Žarko Perić (62) u 12.30, Dubravka Markt (73) u 14.10, Marko Ivanović (73) u 15 sati.

Krematorij, Velika dvorana: Mario Marinković (76) u 10, Marina Hodak (55) u 10.40, Anna Daniela Marzolla (40) u 11.20, Anuš Bijelić (77) u 12.10, Miroslav Hegediš (49) u 12.50, Verica Verem (65) u 13.35, Petar Badovinac (80) u 14.30, Anica Ferenčak (80) u 15.15.

Krematorij, Mala dvorana: Slavko Sabljić (72) u 10.15, Aleksander Forenbacher (93) u 10.55, August Koprivnjak (87) u 11.35, Zorica Grgošić (92) u 12.15, Zlata Latković (90) u 13.4, Milada Steiner (90) u 14.20 sati.

Miroševac: Katarina Metelko (86) u 10, Danimir Medvešek (79) u 10.50, Mile Ostojić (77) u 11.40, Vera Zdelarec (73) u 12.30, Dragutin Janjić (86) u 13.20, Dragica Horvat (93) u 14.10, Mile Ivezić (96) u 15.00, Josip Želežić (80) u 15.50 sati.

Markovo Polje: Budimir Višnjić (75) u 11.40, Bernard Adanić u 12.30, Zorka Stojković (79) u 13.20, Nikola Podnar (93) u 14.10, Zora Podnar (83) u 14.11 sati.

Stenjevec: Josip Ćuže (88) u 15 sati.

Kupinečki Kraljevec: Anđelko Lukšić (54) u 13 sati.     

Rođeni

U KBC-u Sestre milosrdnice djevojčicu su rodile Mirela Katalenc i Marija Škanata, a dječaka Marija Lana Žan, Željka Filipović, Petra Šimić i Petra Reketi.

U KB Merkur djevojčicu je rodila Josipa Čop, a dječaka su rodile Maja Čurić Delač i Ljiljana Benčić.

U KB-u Sveti Duh djevojčicu su rodile Nikolina Ridžanec Švedek, Marcela Rimčić i Nives Vuraić, a dječaka su rodile Marina Ćosić, Anamarija Kisić, Iva Juroš Carruthers i Maja Horvat.     

HEP

petak, 29. travnja:

Elektra Zagreb 8-14: Brestik 2-4par, 8-kr.par, 3, 11-kr.nep, Mljekarska, Plaška
8-15: Matijašec 2-22par, 1-49nep, Glošćica, Dugi dol
38-kr.par, 35-kr.nep, Laščinska 62-76par, 61-75nep, Dobri dol 69, 9-10: Teslina 8, 9-11.30 : Bleiweisova 33, 10-13: Zelene putine, Srešov klanac
11-13 : IV. Cvjetno naselje 17

Elektra Samobor 8-14: Draganje selo i Vratnik Samoborski, 8-15: Kerestinec ul. Purgarija 2 , ul. Svetonedeljska cestaod 25 – 53 i 46 – 56

Elektra Sveta Klara 8-15: Mičevec: Augusta Šenoe od 27 – 29 nep. Špičićeva od 1 –23 nep. od 2 – 26 par. Špičićeva  1.odvojak. 8-15: Stupnik: Svetog Benedikta od 2 -2 i 4 – 6 par. od 5 –19A nep. Runtasi. 8-15: Brezovica: Drežnik 3.odvojak od 3A – 35 nep. od 2B – 2H par.

Elektra Zaprešić 8-11 u Gornjoj Bistri: Ribnička 15-37, 32-34a, Lovačka
1-27, 2-38, Jaklinova 1-21, Bolnička 23
12-15 u Gornjoj Bistri: Bistranska 205-303f, 204-284, Zagrebačka 1,2-6, Dedinjska 27-29, Poljska 3-9, 2-6,Zelengaj 5-21, 14-22,Kružna 1-45, 4-44, I odv Zelengajske 1-5, 6-8, II odv Zelengajske 5-9, 6-10, Bolnička 3
8-15 u Zaprešiću: Adama Baltazara Krčelića 15-19, 8-14, Bana Josipa Jelačića 35

Elektra Zelina 8-15 Moravče: Kunjkova i Crkvena Ves. 8-14 Butkovec, Šafrani, Graberski, Ščepanje Prelogi i Kršćenovec.8-13 Orešje Gornje.

Radar

Heinzelova, Selska cesta, Škorpikova, Zagrebačka avenija, Most mladosti, Dubrava, Branimirova, D 28, Slavonska avenija, Heinzelova, AC A-1, A-2, A-3.