Istraživanje
Vladajućima raste potpora, Čačić najnegativniji političar nove vlasti
Kukuriku koaliciju sada podržava 45,1 posto ispitanika, što je 4 posto više nego na izborima
Vladajuću Kukuriku koaliciju podržava 45,1 posto ispitanika, što je za 4 posto više nego što je dobila na izborima u prosincu, pokazuju to rezultati istraživanja CRO-Demoskop kojeg provodi agencija Promocija plus, piše SEEbiz.com.
HDZ i njegovi koalicijski partneri dobili su manju podršku nego na izborima, odnosno 22,1 posto, a laburiste Dragutina Lesara podržav 6,1 posto ispitanika.
Najpozitivniji političar u državi je, prema istraživanju, predsjednik Ivo Josipović s 43,3 posto, a drugi je premijer Zoran Milanović s 14,7 posto. Jadranka Kosor nalazi se na šestom mjestu s 3,3 posto.
S druge strane, Ivo Sanader je i dalje, prema istraživanju, najnegativniji političar u Hrvatskoj s obzirom da ga takvim smatra 23,1 posto ispitanika, dok je iza njega Vladimir Šeks s 22,3 posto.
Radimir Čačić se s 8,9 posto nalazi na listi najnegativnijih političara nove vlasti, dok premijera Milanovića najnegativnijim smatra dva posto ispitanika.
pai danas
govore da je hrvatska srbija kosovo srbija dobro je reko raskovic
ha ha ha ha
za takve stvari potporu može dati samo onaj tko u tome vidi osobni interes, kako lakše i jeftinije doci do necije muke, kako od ljudi napraviti robove, kako se guštati u tuđoj nesreci......normalan covjek ovakvih stvari se samo boji















