• OBJAVA: 28.01.2012 / 14:00
  • PRIKAZA: 21588

U Splitu uhićen seksualni monstrum

U Splitu uhićen monstrum: Očuh pet godina silovao pastorku

Riječ je o 43-godišnjem muškarcu sa šireg splitskog područja koji je punih pet godina seksualno iskorištavao svoju 13-godišnju pastorku. Zbog seksualnog iskorištavanja djeteta 43-godišnjem silovatelju prijeti kazna zatvora do 40 godina.

Povećaj U Splitu uhićen monstrum: Očuh pet godina silovao pastorku
Arhivska fotografija
Foto: Petar Glebov/PIXSELL
Piše: Maja Pejković-Kaćanski

Pravi  monstrum, silovatelj uhićen je u Splitu. Riječ je o 43-godišnjem muškarcu sa šireg splitskog područja koji je punih pet godina seksualno iskorištavao svoju 13-godišnju pastorku.

Kako doznajemo u PU Splitsko-dalmatinskoj,  monstruozni očuh uhićen je jučer i uz  prijavu za kazneno djelo spolnog odnošaja s djetetom, jučer poslijepodne doveden je na ispitivanje u Županijsko državno odvjetništvo. Sudac istrage Mlađan Prvan odredio mu je istražni zatvor zbog posebno teških okolnosti (poglavito jer se radi o djetetu),  mogućnosti ponavljanja djela i utjecaja na svjedoke.  

Zbog seksualnog iskorištavanja djeteta 43-godišnjem silovatelju prijeti kazna zatvora od pet do 40 godina. Kako neslužbeno doznajemo, 13-godišnja djevojčica nedavno se povjerila prijateljicama.

Ocijeni:
  • Trenutno 3.52/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(21)
1
+ -
30.01.2012. u 12:21h liliZG je napisao/la:
Kad bi barem i dobio 40, a ne 4 mjeseca....
1
+ -
30.01.2012. u 11:09h osica je napisao/la:
prestrašno - " pakao u duši i tijelu jednog malog stvorenja " - pet godina zlostavljati dijete, a da nitko to nije shvatio. Djete ga je sigurno mrzilo i izbjegavalo , bojalo ga se - tko je to bio slijep i gluh , tko ga je tako nemilosredno prepustio jednom psihopatu a da nije umro od grižnje savjesti?
1
+ -
30.01.2012. u 10:51h larala je napisao/la:
29.01.2012. u 13:18h real je napisao/la:
jedno mi ne ide u glavu, raspon kazne od 5 -do 40g... nije u redu 40g kad toliko ne dosude ni najgroznijim ubojicama .....
.........................................................................................................................................................
a, šta je ovo? nije li seksualno zlostavljanje djece gori zlocin od samog ubojstva?

za, ovakvo nešto i 40g je premalo, jedina prava kazna bila kamenovanje nasred trga, za primjer drugima...možda zvuci primitivno al, bar bi bilo ucinkovito
1
+ -
30.01.2012. u 10:46h larala je napisao/la:
sad je monstrum a, kad ce ga trebati osuditi onda ce se naci i olakotne okolnosti....
slažem se sa brozom , vješala a, ne zatvor....samo na taj nacin cemo moci iskorjeniti zlo iz ovog društva.....5-40g..zatvora na papiru u praksi i, ako 6....zar toliko vrijedi u ovoj državi dijete i njegov život?
2
+ -
30.01.2012. u 09:28h broz je napisao/la:
Vješala,a ne zatvor.

Aktualno

Biznis

Sportal

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja