• OBJAVA: 22.04.2010 / 10:37
  • PRIKAZA: 24113

pazi s kime spavaš - opasna slovenska igra prijeti zdravlju

"Slovenski rulet" odnio prvu žrtvu – zarazio se HIV-om na zabavi

Slovenci organiziraju orgije u kojima sudjeluje i osoba zaražena HIV-om, a mora se posvetiti svim sudionicima.

Povećaj 'Slovenski rulet' odnio prvu žrtvu – zarazio se HIV-om na zabavi
Kondomi nisu dobrodošli
Foto: AFP
Piše: Ana Škiljić Ravenšćak/VLM

Slovenski rulet odnio je prvu žrtvu. Dr. Janez Tomažič iz ljubljanske Klinike za infektivne bolesti potvrdio je za slovenski portal 24 ur kako je na odjel nedavno primljena osoba koja je imala seksualni odnos s osobom zaraženom HIV-om na jednoj od suludih zabava koje se odnedavno upriličuju u Sloveniji.

Pod krinkom potrage za adrenalinom, strašću i posebnim uzbuđenjima Slovenci, naime, organiziraju orgije kojima je glavna zvijezda HIV-pozitivna osoba koja opći sa svim sudionicima. Dok ostatak (normalnog) svijeta ulaže ogromne napore kako bi se spriječilo daljnje širenje opake bolesti, sudionici slovenskih orgija dobrovoljno i svjesno izlažu se zarazi.

- Atmosfera je bila puna očekivanja - objasnio je jedan od sudionika "slovenskog ruleta" koji je za zabavu doznao na internetu.
- Parovi su se počeli miješati, i žene sa ženama i muškarci s muškarcima, što meni nije posebno smetalo jer me uzbuđuju i muškarci i žene. Većina ih se maskirala pa sam i ja stavio naočale da barem malo prikrijem identitet.

- Uživao sam promatrajući šou koji se preda mnom odvijao dok sam se samozadovoljavao iščekujući pravu zabavu, vrhunac večeri. Jedan od nas bio je nositelj virusa, zvijezda zabave, a imao je tajnu zadaću da se posveti svakome od nas. U jednom trenutku svi smo se našli na sve četiri, uzimajući se straga. Zabava je završila polijevanjem spermom. Zapravo, tek tada počeo je pravi adrenalinski šok. Tri smo dana čekali pa otišli na testiranje, svi koji su sudjelovali na zabavi. To je bilo pravo uzbuđenje - objasnio je. Organizator bezumne zabave objasnio je pak kako je sve u glavi. Sve je u adrenalinu. Zbog posebnih okolnosti koje se budi zbog spoznaje da prijeti opasnost nastaje mješavina straha i uzbuđenja jer znaš da se možeš zaraziti. I na kraju, tu je osjećaj olakšanja i pobjede kada pogledaš smrti u oči i vidiš da si pobijedio kada stignu rezultati.

Strah pred virusom koji je već odnio mnoge živote u slovenskoj inačici ruskog ruleta ispario je i pretvorio se u bezumnu i neodgovornu potragu za adrenalinom koja je, barem za jednog sudionika, završila porazom pred virusom. A koliko ih je još ugroženo zbog kratkog ushita, teško je reći, no dovoljno govori podatak kako je u prva četiri mjeseca ove godine registrirano više od 20 zaraženih virusom HIV-a, dok se ranijih godina ta brojka kretala oko 50 novozaraženih u svih 12 mjeseci jedne godine.

Ocijeni:
  • Trenutno 3.11/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(28)
2
+ -
26.08.2010. u 15:10h Robertissimo je napisao/la:
Smiješno mi je kako se grupica Slovenaca koja se zabavlja na tako neobičan način časkom identificira s cjelokupnom slovenskom populacijom - bar gledno prema većini komentara, pa odmah kreću verbalni napadi i kritike Slovenaca kao naroda. Zbog čega ste uvjereni da su takve stvari u Hrvatskoj nemoguće? A što tek reći na poraznu činjenicu da se u Hrvatskoj seks s nepoznatim partnerom, a bez ikakve zaštite, događa svakodnevno, ne radi adrenalina nego zbog neznanja...
Prijavi komentar
0
+ -
18.05.2010. u 20:02h heather je napisao/la:
ma ti slovenci prostaci opsjednuti pornografijom
Prijavi komentar
-3
+ -
07.05.2010. u 00:43h pistaljka je napisao/la:
Ovo je toliko glupo da je jednostavno izmišljeno sa sotonskom namjerom zavođenja. Sve da je to istina (a uvjeren sam da nije!), samo satanist može takvo što objaviti. Ako je netko postavio izmet na sred trga, to ne znači da ga onda treba razbacati po čitavom gradu. Pametni ljudi to spakiraju i odstrane da to nitko ne vidi. Jadnom Hrvatskom očito vladaju oni kojima je mjesto ili u zatvoru ili paklu. Oslobodi nas, Bože, od kuge, gladi, rata, nacionalne izdaje i sotonske prevare!
Prijavi komentar
-1
+ -
06.05.2010. u 22:06h Aristarh. je napisao/la:
Ovo je samo još jedan, od mnogih, vrhova (samo) sante leda, slovenskog mentaliteta.
Na mnogim izopačenim stvarima su hiperaktivni.
Prijavi komentar
1
+ -
01.05.2010. u 22:16h M@rsij@nac je napisao/la:
*** deleted by admin ***
Prijavi komentar

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja