• OBJAVA: 02.02.2012 / 17:54
  • PRIKAZA: 11377

indonezija

Lav u ZOO-u pobjegao iz kaveza i pred posjetiteljima ubio devu

Direktor zoološkog vrta kazao je da je netko od djelatnika zaboravio zatvoriti vrata kaveza pa je lav zbog toga pobjegao

Povećaj Lav u ZOO-u pobjegao iz kaveza i pred posjetiteljima ubio devu
Lava su djelatnici uspjeli svladati tek nakon sat i pol vremena
Foto: Reuters/PIXSELL
  • Lava su djelatnici uspjeli svladati tek nakon sat i pol vremena

Šokirani su bili posjetitelji zoološkog vrta u gradu Solo u Indoneziji kada su vidjeli kako lav pred njihovim očima ubija devu, piše Jakarta News. Naime, lav je pobjegao iz svoje nastambe i ušao u kavez s devama. Jednu od njih izgrizao je po trbuhu i vratu nakon čega je deva uginula.

Zaposlenicima zoološkog vrta trebalo je čak sat i pol vremena da uhvate odbjeglog lava i uspavaju ga. Srećom, nitko od posjetitelja nije stradao.

Ravnatelj zoološkog Lilik Kristianto rekao je da je bijeg lava vjerojatno ljudska pogreška s obzirom na to da je netko od djelatnika zaboravio zatvoriti vrata kaveza. No, slučaj će se još istražiti. 

– Pravio sam društvo majci koja radi na kiosku u zoološkom vrtu kada sam ugledao lava kako trči i skače u kavez gdje su bile deve – kazao je 8-godišnji dječak Aldo koji je od lava bio udaljen samo 20-tak metara.

Ocijeni:
  • Trenutno 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
+ -
04.02.2012. u 17:44h opa bato je napisao/la:
Treba ukinuti sve zooe sa kavezima
Prijavi komentar
1
+ -
04.02.2012. u 13:27h JackRussell je napisao/la:
Užas, u životu nisam vidio tužnijeg lava! Ovaj bi ZOO trebalo pothitno zatvoriti, kako ljudi mogu tako postupati prema jadnoj životinji...
Prijavi komentar
5
+ -
03.02.2012. u 23:16h standup je napisao/la:
da nije bija gladan, i da su ga hranili, nebi pojija kamilu......
Prijavi komentar
5
+ -
03.02.2012. u 13:11h dariodario551 je napisao/la:
BOŽE,kako je MRšav,taj lav,
rebra iskoćila !
Zar u Tom Vrtu NE DAJU jesti Životinjama ?
Strawićno
Prijavi komentar
18
+ -
03.02.2012. u 10:08h luftbrenzer je napisao/la:
Tu strahotu od Kralja životinja mogao je napravitri samo "čovjek".
Prijavi komentar

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja