ZIMA U PODRAVINI I SLAVONIJI - Palo 15 centimetara novog snijega, temperatura zraka 10 stupnjeva Celzijusevih ispod ništice
Komunalne službe na nogama, građani poglavito u kućama
Stanje je redovno, nema poziva ugroženih građana za pomoć, tvrde u Službi 112
VIROVITICA, SLATINA – Na području Podravine i Slavonije od noćas do sada palo je više od 15 centimetra novog snijega što uz temperaturu zraka oko 10 stupnjeva Celzijusevih ispod ništice usporava promet.
Zbog snježnih oborina policija je za promet teških kamiona zatvorila dionicu državne ceste D5 od Virovitice do Grubišnog Polja, dok s e promet na državnim cestama D2 i D34 odvija uz dosta teškoća.
Na prometnicama Virovitičko-podravske županije nije bilo težih prometnih nesreća, opsrkba vodom, strujom i plinom je redovna. Komunalne službe i cestari u gradovima Virovitici, Slatini i Orahovici su na nogama i čiste prometnice i nogostupe. U Županijskom centru Službe spašavanja 112 tvrde da do sada nisu zaprimili niti jedan poziv građana kojima su zimski uvjeti ugrozili život.
















