• OBJAVA: 11.10.2009 / 11:48
  • PRIKAZA: 4203

U vožnji planula lokomotiva putničkog vlaka, nema ozlijeđenih

U vlaku je bilo šest putnika, koji su iskočili kad su vidjeli dim, dok su trojovođa i njegov pomoćnik pohitali na obližnju benzinsku postaju.

Povećaj U vožnji planula lokomotiva putničkog vlaka, nema ozlijeđenih
Foto: Stela Filipi/VLM

GALOVAC - U blizini pružnog prijelaza u mjestu Galovac oko 10,30 sati izbio je požar na lokomotivi putničkog vlaka koji je prometovao na relaciji Škabrnja-Bibinje. Vidjevši dim, šestero putnika iz vlaka odmah je iz njega iskočilo, a strojovođa i njegov pomoćnik pohitali su na obližnju benzinsku postaju.

Djelatnici pumpe i gosti iz kafića potrčali su u pomoć,a vatru su pokušavali ugasiti sa malim vatrogasnim aparatima. Ubrzo su stigli vatrogasci iz Zadra i požar ugasili. Ozlijeđenih nije bilo, a putnici su autobusom prevezeni u Zadar.

Dragan Burčul koji živi tik uz prugu kaže kako je čuo automobile kako trube te da je u prvom trenutku milsio da je na pruzi netko stradao.
- Izašao sam iz kuće vidjeti što se zbiva i vidio da vatra gori na polovici lokomotive. Vidio sam ljude kako iskaču iz vlaka, no nisu paničarili - ispričao nam je Dragan Burčul.

Ocijeni:
  • Trenutno 0.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
+ -
22.11.2009. u 08:32h tupslav je napisao/la:
Ode nam prvo vlak, pa brod, pa vlak, pa sad ponovo vlak - u roku od dva mjeseca. Sta ce biti slijedeca dva? Sjedim i cekam..
Prijavi komentar
3
+ -
12.10.2009. u 11:16h vlpikolo je napisao/la:
Ovo nije lokomotiva niti ima 12 kupea(ima 2 odjeljka Hrv.) . Vlak je prometovao u pravcu Zadar - Knin . Brojanje putnika je politika ministra Kalmete koji je najavio ukidanje svih putničkih vlakova Knin -Zadar,nadamo se da će ukinuti i svoje službeno vozilo i vozača te voziti vlakom . Najveći uspjeh kradezea su ovi 30 g.stari vlakovi koje svaki čas zamjenjuju autobusi zbog kvarova te tako izludiše putnike ,dobro da se itko vozi. Bitno je da je veliko zanimanje za zemljište u kolodvoru Zadar i Bibinje .
Prijavi komentar
7
+ -
11.10.2009. u 21:25h BEBEK 2 je napisao/la:
u vlaku bilo cak SEST putnika, ... znaci, cak 0,5 putnika po jednom kupeu, .. hehehee , veoma isplativa relacija ''Skabrnja- Bibinje'', ...
Prijavi komentar

Aktualno

Biznis

Sport

Kultura

Scena

Život

Regije

Prijava korisnika X


Zaboravili ste lozinku?
Facebook povezivanje X

Kako biste dovršili povezivanje svojeg Facebook profila s vecernji.hr portalom, molimo prijavite se sa svojim vecernji.hr korisničkim podacima ili kreirajte novi vecernji.hr profil.

Postojeći korisnik



Molimo da sigurnosti radi unesete korisničko ime i lozinku Vašeg večernji.hr korisničkog računa.

Novi korisnik

Zatvori

Pozdrav, korisniče Internet Explorera 6!

Kako biste još više nego do sada uživali pretražujući internetske stranice, povećali sigurnost svojega računala te tehnički i vizualno dobili najviše, molimo vas da besplatno nadogradite svoj internetski preglednik na noviju verziju ili da koristite neki od alternativnih preglednika.

Internet Explorer Mozilla Firefox Safari Google chrome Opera
Pošalji e-mail prijatelju X



Ispravi greške X



Pravila komentiranja X

Registracijom na portal Vecernji.hr i slanjem komentara na sadržaj portala korisnik prihvaća pravila komentiranja na portalu Vecernji.hr po kojima u komentarima nije dozvoljeno:

  1. psovanje, vrijeđanje, omalovažavanje
  2. govor mržnje, diskriminacija i izražavanje netolerancije
  3. pisanje velikim slovima
  4. chatanje, offtopic komentiranje
  5. spamanje ili reklamiranje stavljanjem linkova ili na bilo koji drugi način
  6. copy/paste cijelih tekstova s drugih portala, blogova i sl.
  7. repostanje uvredljivih komentara ili bilo kakvih drugih komentara koji nisu dozvoljeni na portalu
  8. korištenje prostačkog ili uvredljivog nicka te nicka u kojem je sadržano ime i prezime neke poznate osobe
  9. prozivanje administratora ili polemiziranje s administratorom na bilo koji način (prijave neprimjerenih komentara možete poslati na mail moderator@vecernji.net)

Svako kršenje pravila rezultirat će brisanjem komentara i/ili baniranjem korisnika na određeno vrijeme, a izrazito teško ili učestalo kršenje pravila brisanjem korisnika iz arhive čime će se automatski izbrisati svi njegovi prethodni komentari.

Opće uvjete korištenja u cijelosti možete pročitati na adresi:
www.vecernji.hr/page/uvjeti_koristenja