Vaterpolisti Juga u Dubrovniku pobijedili mađarski Szolnoki sa 10-9

Primorje - Jug
Nel Pavletic/PIXSELL
28.11.2015.
u 21:45

U momčadi Juga najbolji su bili Felipe Perrone sa 3 i Pavo Marković sa 2 gola, a kod Szolnokija Marton Vamos i Denes Varga zabili su po 3 pogotka.

U susretu 3. kola  vaterpolske Lige prvaka u Dubrovniku je Jug CO u uzbudljivoj završnici pobijedio mađarski Szolnoki sa 10-9 (1-1, 6-2, 2-2, 1-4). Jug je u posljednju četvrtinu ušao sa visokih četiri gola prednosti (9-5), ali je Szolnoki minutu i pol prije kraja stigao do poravnanja 9-9.

No, 50 sekundi prije isteka utakmice Maro Joković je pogodio za pobjedu Juga. U momčadi Juga najbolji su bili Felipe Perrone sa 3 i Pavo Marković sa 2 gola, a kod Szolnokija Marton Vamos i Denes Varga zabili su po 3 pogotka.